Ahşap Boyaları

Alt Kategori

Seçiniz

Marka

Seçiniz

Ahşap Boyası
Hem iç hem de dış mekanlarda kullanılan ahşapların korunması ve güzel görünmesi için kullanılan ahşap mobilya boyası akrilik, poliüretan, selülozik  su bazlı veya yağ bazlı olarak farklılık göstermektedir. Ahşap mobilya boyası seçeneklerinin çok fazla olması daha geniş bir kullanım alanı imkânı sunmaktadır. Ancak boya uygulaması yapmadan önce astar uygulamasının yapılması ahşabın korunmasını sağlarken aynı zamanda ahşap mobilya boyası daha iyi tutunmasını da sağlamaktadır. Son işlem olarak vernik uygulamasının yapılması ise boyanın ve mobilyanın korunmasını sağlamasının yanı sıra görünümünü de düzgünleştirmektedir.
Verpol Ahşap Mobilya Boyaları
Mobilya grubu içerisinde yer alan ahşap mobilya boyası farklı ürün seçenekleri ile geniş bir yelpazede sunulmaktadır. Verpol Boya’nın sizlere sunmuş olduğu farklı özelliklerdeki boyalar tüm ahşap işlerinizde ihtiyaçlarınızı karşılayacak geniş seçeneklere sahip olmasının yanı sıra uygun fiyatlara da sahip olmaktadır.
UV Ürünler
UV ürünler içerisinde yer alan ahşap mobilya boyası seçenekleri, ahşabınızın ve boyasının korunması için uygulanan son kat boyaları ve vernikleri içermektedir. Bu kategori içerisinde yer alan ürünler ise şunlar olmaktadır.
Erco UV Parlak Son Kat Boya
Çizilme direnci maksimum seviyede olan bu ürünün aynı zamanda yayılması ve sertliği de optimal düzeyde olmaktadır. Silindir ile uygulamasının yapılmasının yanı sıra ürünün özellikleri UV hat özelliklerine göre değişiklik göstermektedir. Bunların yanında müşterilerimizin ihtiyaçlarına göre ürünün modifiye edilme imkânı da bulunmaktadır.
Erco UV İpek Mat Son Kat Boya
Akrilik reçine esaslı olan bu ahşap mobilya boyası hem ahşap hem de dekoratif yüzeylerde kullanıma uygun olmaktadır. Silindir ile uygulama yapılmasına izin vermesinin yanı sıra 2- 3 kat uygulanabilen bu ürün 20 kiloluk ambalajlarda satışa sunulmaktadır.
Erco UV Mat Son Kat Boya
UV ışın kürlenmeli olan bu ahşap mobilya boyası seçeneği ise iç mekanlarda kullanılan ahşaplar ve dekoratif ürünlerde kullanıma uygun olmaktadır. Roller ile uygulaması yapılabilmesinin yanı sıra 1 kilo ürün ile yaklaşık olarak 60 metrekare alan boyanabilmektedir. Ancak bu yüzey genişliği yüzeye bağlı olarak değişiklik göstermektedir. BU sebeple de demenin yapılması gerekir.
Erco UV Roller Mat Vernik
UV ışın kürlenmeli ürünler içerisinde yer alan bu üründe hem iç mekân ahşaplarında hem de dekoratif ürünlerde kullanıma uygun olmaktadır. 25 kiloluk ambalajlar ile sunulmasının yanı sıra yüksek çizilme direncine sahip olan ürün roller ile uygulanmaktadır. Uygulama yapılmadan önce yüzeylerin 180 numara zımpara ile zımparalanmaları önerilmektedir.

Ahşap mobilya boyası kategorisinin içerisinde yer alan UV alt başlığı altında bulunan diğer ürünlerimiz ise şunlar olmaktadır.

Erco UV Roller Mat Vernik,
Erco UV Roller Kör Kat Vernik,
Erco UV Roller İpek Mat Vernik,
Erco UV Beyaz Astar Sprey,
Erco UV Dolgu Vernik,
Erco UV Şeffaf Dolgu Vernik,
Erco UV Parlak Vernik,
Erco UV Parlak Vernik Sprey,

Akrilik Ürünler
Astar seçeneklerinden dolgulara kadar farklı ürün seçeneklerinin yer aldığı bu bölüm altında yer alan ürünler şunlar olmaktadır.

Erco Akrilik Dolgu Vernik,
Erco Akrilik Beyaz Astar,
Erco Akrilik Parlak Vernik,
Erco Akrilik İpek Mat Vernik,
Erco Akrilik Mat vernik,
Erco Akrilik Parlak Beyaz Boya,
Erco Akrilik Mat Beyaz Boya,

Poliüretan Ürünler
Verpol Boya tarafından sunulan ahşap mobilya boyası seçeneklerinden bir diğeri de poliüretan ürünler olmaktadır. Kapı boyalarından verniklere, saten boyalardan astarlara kadar birçok farklı ürünü bünyesinde bulunduran bu kategorinin altında yer alan ürünler ise şunlar olmaktadır.

Erco Poliüretan İpek Mat Vernik,
Erco Poliüretan Panel Kapı Boyası,
Erco Poliüretan Parlak Siyah Boa,
Erco Poliüretan Mat Siyah Boya,
Erco Poliüretan Parlak Beyaz Boya,
Erco Poliüretan Mat Beyaz Boya,
Erco Poliüretan İpek Mat Beyaz Boya,
Erco Poliüretan Saten Mat Beyaz Boya,
Erco Poliüretan Pratik Beyaz Astar,
Erco Poliüretan Bariyer Beyaz Astar,
Erco Poliüretan Saten Mat Vernik,
Erco Poliüretan Tam Mat Vernik,
Erco Poliüretan Mat Vernik,
Erco Poliüretan Siyah Astar,
Erco Poliüretan Kahve Astar,
Erco poliüretan özel Dolgu Vernik,
Erco Poliüretan Ekstra Beyaz Astar,
Erco Poliüretan Süper Parlak Vernik,
Erco Poliüretan Power Dolgu Vernik,
Erco Poliüretan Şeffaf Dolgu Verniği,

Selülozik Ürünler
Ahşap mobilya boyası denildiğinde akla ilk gelen ürünlerden olan selülozik ürünlere de Verpol Boya olarak geniş bir yer ayırdık. Bu sayede gerek iç gerekse de dış mekânda kullanılacak olan mobilyalara uygun farklı çözümler üreten selülozik ürünleri bir araya getirerek müşterilerimizin bu alandaki tüm ihtiyaçlarına cevap vermeye çalıştık. Bu Bölüm altında yer alan ürünler ise şunlar olmaktadır.

Erco Selülozik Altın Varak,
Erco Selülozik Power Astar,
Erco Selülozik Siyah Astar,
Erco Selülozik Gri Astar,
Erco Selülozik Kahve Astar,
Erco Selülozik Beyaz Astar,
Erco Selülozik Renkli Vernik,
Erco Selülozik İpek Mat Vernik,
Erco Selülozik Mat Vernik,
Erco Selülozik Parlak Vernik,
Erco Selülozik Dolgu Vernik,

Polyester Ürünler
Ahşap mobilya boyası ürünleri içerisinde yer alan bir başka bölüm ise polyester ürünler olmaktadır. Bu kategori altında yer alan ürünlerin başında yüksek doldurma gücüne sahip olan polyester dolgu verniklerin yanı sıra üç bileşenli beyaz astarlar da yer almaktadır. Sprey tabancası ile uygulanması gereken bu astar boyaların yanında bu kategori altında cila tipi polyester ürünlerin bulunması da mümkün olmaktadır.
Su Bazlı Ürünler
Ahşap mobilya boyası alanında en çok tercih edilen ürün grupları içerisinde su bazlı ürünler de bulunmaktadır. Verpol Boya olarak sizlere iki farklı ürün sunmaktayız bu ürünlerin ilki Prime Endüstriyel Son Kat Boya olmaktadır. Hem fırça hem de boya tabancası ile uygulanabilen bu ürün yüksek yüzey direnci sağlamasının yanı sıra sararma yapmaması ile ön plana çıkmaktadır. Ahşap mobilya boyası içerisinde yer alan su bazlı ürünlerin bir diğeri ise Prime Endüstriyel Son Kat Cila olmaktadır. Çevre dostu olmasının yanı sıra kullanıma hazır olarak satışa sunulan bu ürün iç mekân ahşap mobilyalar ve kapılarda kullanıma uygun olmaktadır.

Hemel ve Hickson decor ürün çeşitlerimiz ile su bazlı dış cephe ve iç mekan tüm ahşap ve ağaç boyama işlemlerinizi yapabilirsiniz. Bu gruptaki ürün çeşitlerimiz;

Hemel Varnish for Exterior
Hemel Varnish for Interior
Hemel Ultramat
Prime Su Bazlı Vernik
Prime MX Son Kat Mobilya Cilası / Boyası

Ahşap Renklendiriciler
Ahşap mobilya boyası denildiğinde akla ilk gelen ahşap renklendiriciler olmaktadır. Bu kategori içerisinde öncelikle sprey boyalara yer vermekteyiz Hızlı kuruma özeliklerinin yanı sıra parlak bir görünüm yaratan sprey boyalar hızlı uygulama avantajı sunmaktadır. Bunun yanında Erco Ececolor Ahşap Renklendirici’ye de ürün yelpazemiz içerisinde yer vermekteyiz. Farklı renk seçeneklerinin yanı sıra solvent ve su ile inceltme imkânı sunmaktadır.

Ahşap mobilya boyası ürünleri içerisinde ayrıca Erco Şase Patina Boyası, Erco Ecetex Ahşap Renklendirici ve Prime Dekoratif Ahşap Renklendiric, Hickson Decor Aqua Decorative Colorant gibi seçenekleri de sizlere sunmaktayız.

Alanının önde gelen firmalarından birisi olan Verpol Boya ayrıcalığı ile sizlere sunmuş olduğumuz ahşap mobilya boyası seçeneklerimiz ile ahşap işlemlerinizde her anlamda yanınızda olmaktadır. Farklı işlemlere uygun olarak tasarlanmış birçok farklı seçeneği sunan firmamızın uygun fiyat güvencesiyle sizlere en iyi ürünleri iletmektedir.