Dış Cephe Ahşap Boyası
Verpol Boya olarak boya alanındaki tüm ihtiyaçlarınızı en yüksek kaliteli ürünlerle karşılamaktayız. Bu sektör içerisinde önde gelen firmalardan biri olmamamızı sağlayan birçok özelliğimizin bulunmasının yanı sıra ürünlerimizi uygun fiyatlar ile sizlere sunmamız bu kadar çok tercih edilmemizin başlıca sebeplerinden birisi olmaktadır. Boya alanındaki her ürünü en yüksek kalitede sizlere ulaştırmak için çıktığımız bu yolda ürün skalamızın içerisinde dış cephe ahşap boyası seçeneklerini ekledik. Farklı kullanım alanlarında kullanılmak üzere tasarlanmış dış cephe ahşap boyası seçeneklerimiz ile sizler de ihtiyacınız olan ürünlere uygun fiyatlar ile ulaşabilirsiniz.
Emprenye
Dış cephede kullanılan ahşaplar dış etkenlere ve hava koşullarına çok daha açık olmaktadır. Bu sebeple de dış cephe ahşap boyası ürünlerinin genel özellikleri bu zorlu koşullara karşı ahşabın en iyi şekilde korunmasını sağlamaktır. Bu amaçla kullanılan ürünler içerisinde emprenye ürünleri de yer almaktadır. Ahşaba farklı teknikler kullanarak çeşitli kimyasalları emdirme işlemi olan emprenye kategorisinin altında yer alan ürünlerimiz ise şunlar olmaktadır.
Hemel Timbercare Aqua
Dış cephelerde yer alan ahşapların çürümesinin engellenmesi için kullanılacak en iyi ürünlerden birisi Hemel Timbercare Aqua olmaktadır. Fırça ile uygulama imkânı sunan bu emprenye ürünü su bazlı olmaktadır. Bir litre ürün ile 4- 5 metrekarelik alana uygulama imkânı sağlamasının yanı sıra ürünün tam kuruma süresi 24 saat olmaktadır.

Yumuşak dokulu ahşaplarda kullanılmak üzere geliştirilmiş olan bu ürün toprak zemin üzerinde yer alan ürünlerde kullanılmaktadır. Kullanıma hazır olarak sunulmasının yanı sıra içerisinde herhangi bir ağır metal bulundurmaması sayesinde çevre dostu dış cephe ahşap boyası olmaktadır.
Prime Emprenye
Hem fırça hem de daldırma teknikleri ile uygulama imkânı sağlayan Prime Emprenye su bazlı dış cephe ahşap boyası ürünlerimizden birisi olmaktadır. Yeşil ve kahverengi renk seçenekleri ile sunulan ürünün 5, 20 ve 200 litrelik ambalaj seçenekleri de bulunmaktadır. Kurt ve mantarlara karşı son derece etkili maddeler içeren ürün aynı zamanda Avrupa Normlarına uygun olarak üretilmiştir. Bu sebeple de toprak yüzeyinde yer alan çam gibi yumuşak ahşaplara güvenle uygulanabilir.
Hemel Aqua Stone Emprenyesi
Zorlu hava koşullarına karşı mükemmel bir koruma sağlayan bu ürün aynı zamanda su bazlı dış cephe ahşap boyası ürünlerinden de birisi olmaktadır. Uygulama seçenekleri içerisinde fırça, rulo ve püskürtmenin bulunması da uygulamanın kolaylaşması açısından avantaj sağlamaktadır. İki kat halinde uygulanması önerilen ürünün yaş üstü yaş uygulamasına da uygun olmaktadır. Farklı yüzeylerde kullanılabilen ürün bu sebeple farklı örtücülük düzeyi göstermektedir. Metrekare başına sarf edilecek ürünün belirlenmesi için deneme yapılması önerilmektedir.
Hemel Imersol Aqua
Dış cephe ahşap boyası ürünleri içerisinde tercih edilen ürünlerden bir diğeri de Hemel Imersol Aqua olmaktadır. Ahşabın çürümesini engellemesi için kullanılan ürünün uygulama şekli ise daldırmadır. Tam kuruma süresi 24 saat olan ürünün farklı gramajlarda ambalajlar ile satışa sunulması ürün ihtiyacına uygun alışverişin yapılmasını sağlamaktadır. Ürün uygulandıktan sonra kuruma aşamasında güneş almayan bir alanda bekletilmesi ve istif çıtalarından yararlanılması önerilmektedir.
Opak Örtücü Boya
Dış cephe ahşap boyası ürünlerinin geniş bir skalası olduğundan daha önce bahsetmiştik. Bu skalanın içerisinde yer alan bir başka ürün grubu ise opak örtücü boğa ürünleri olmaktadır. Farklı markalara ait ürünleri bir araya getirerek seçim özgürlüğü sunan Verpol Boya ürün yelpazesi içerisinde yer alan opak örtücü boyalar ise şunlar olmaktadır.
Hickson Decor Aqua Breather Paint Polar
Dış cephe ahşap boyası seçeneklerinden bir diğeri olan bu ürün su bazlı ve nefes alabilen özellikleri bir arada taşımaktadır. İpek mat ve parlak seçenekleri bulunmasının yanı sıra fırça ile uygulanması önerilir. Sınırsız renk seçeneği ile sipariş bazında üretilen ürün dış cephelerde kullanılan dekorasyon amaçlı ahşap işlerinde sıklıkla tercih edilmektedir.
Hickson Decor breather Paint Polar White
Solvent bazlı ve nefes alabilen bir ürün olan Hickson Decor Breather Paint Polar White, parlak ve ipek mat seçenekleri ile sunulmaktadır. Fırça ile uygulanması gereken ürünün tam kuruma süresi ise 24 saat olmaktadır. Bu özelliklerinin yanında su itici özelliğinin bulunması da dış cephe ahşap boyası ürünleri içeresinde popüler olmasını sağlamaktadır.
Hickson Decor Aqua Universal Primer
Su bazlı olan bu ürün aynı zamanda sararmayı önleyen özeliği de bulunmaktadır. Dış cephe ahşap astarı olarak kullanılan ürünün rengi ise beyaz olmaktadır. Hem su hem de solvent bazlı boyaların altına astar olarak kullanılan ürünün örtücülüğü de son derece yüksek olmaktadır. Nefes alabilen özelliği sayesinde ahşabın içeresindeki nemi dışarı vermektedir.
Hemel Paint Stripper
Dış cephe ahşap boyası kategorisi altında yer alan bu ürün jel ahşap formundadır. Hem iç hem de dış mekanlarda boya sökücü olarak kullanılan ürün yüksek performans gösterir. Tek bir uygulama ile boyanın sökülmesini sağlamasının yanı sıra çevre dostu bir ürün olmaktadır. Hem su hem de solvent bazlı boyalarda kullanıma uygun olmaktadır.
Vernik
Dış cephe ahşap boyası kategorisi altındaki en önemli bölümlerden birisi olan vernik bölümü boyanın ve ahşabın korunmasında son derece önemlidir. Bu sebeple de sadece dış cephede değil aynı zamanda iç mekân için yapılan ahşap işlerinde de kullanılmaktadır. Bu bölüm içerisinde yer alan ürünlerimiz ise şunlar olmaktadır.
Hickson Decor Ultra Wood Stain
Solvent bazlı olmasının yanı sıra nefes alabilen bir ürün olan Hickson Decor Ultra Stain, yüksek performansa sahip ve yarı mat dış cephe ahşap verniği olmaktadır. Farklı renk seçeneklerini sunmasının yanı sıra su itici özelliği de bulunmaktadır.
Hickson Decor Ultra Aqua
Su bazlı olan bu vernik farklı renk seçenekleri sunmaktadır. İpek mat vernik olmasının yanı sıra nefes alabilen özelliği sayesinde ahşabın içerisinde yer alan nemin dışarı atılmasını sağlamaktadır.
Hemel Varnish For Exterior
Su bazlı olan bu dış cephe son kat cilası fırça ile uygulanmaktadır. Açık meşe renginde olmasının yanı sıra ipek mat bir görüntü sergilemektedir. Ağır metal ve kurşun içermeyen ürün, pullanıp dökülme yapmamaktadır.
Hickson Decor Aqua Colorant
Su bazlı olan ürün yarı şeffaf olmasının yanı sıra farklı renk seçenekleri sunmaktadır. Tek kat uygulamanın yeterli olduğu ürünün diğer özellikleri içerisinde doğal bir görünüm vermesi ve kullanıma hazır olarak satışa sunulması bulunmaktadır.
Prime Solvent Bazlı Ahşap Vernik
Yarı şeffaf ahşap vernik seçeneklerinden birisi olan bu ürün farklı renk seçenekleri sunmaktadır. İki kat uygulanması gereken ürünün özellikleri içerisinde UV koruması ve nefes alabilmesi bulunmaktadır.
Prime Su Bazlı Ahşap Vernik
İpek mat bir görünüm sunan bu ürün zemin dışındaki dış cephe ahşaplarında güvenle kullanılmaktadır. Kullanıma hazır ve çevre dostu olması ise en sevilen özellikleri içerisinde yer almaktadır.
Hickson Decor Aqua Clear Primer
Hem su hem de solvent bazlı vernikler için astar görevi gören bu ürün su bazlı olmaktadır. Verniğin daha iyi yapışmasını sağlamasının yanı sıra yüksek düzey doygunluğu da sağlamaktadır.