Hakkımızda

Verpol, 2011 yılından günümüze İstanbul Kartal’da, kompozit ve mobilya sektörlerine hammadde ve boya tedariği konusunda, sektörün köklü ve lider firmalarının distribütörlükleri ile faaliyetini sürdürmektedir.

Kompozit sektörüne; polyester reçineler, cam elyaf takviyeler, jelkotlar, pigment pastalar, epoksi reçineler, poliüretan reçineler ve kalıp silikonları, mobilya sektörüne ise boya ve vernik ürün çeşitleri ile tedarik sağlamaktadır.

Müşterilerine, çok çeşitli ürün yelpazesi sunarak, rekabetçi fiyat ve hızlı tedarik çözümleri ile müşteri memnuniyetini ön planda tutmaktadır. Teknik bilgi ve birikimiyle müşterilerine, üretim proseslerinde destek olmakta ve sektördeki yenilikçi gelişmeler hakkında sürekli bilgi akışı sağlamaktadır.

Yenilikçi bakış açısıyla sektörde farklı bir hizmet anlayışı sunan Verpol, 2020 yılında VernikRecineMarketi.com ile sektörde e-ticarete ilk başlayan firmalardan biridir. Sektörde gelişen ürün çeşidini, son tüketicilere doğru bilgiyle ulaştırarak, ülkemizde kompozit hammadde ürünlerinin kullanımını arttırmayı hedeflemiş ve başarmıştır.

Verpol, sürdürülebilir gelişme prensibiyle, kompozit ve boya sektörlerindeki lider firmalar ile ortak çalışma yürüterek, ürün ve hizmet verdiği sektör sayısını arttırmayı ve hizmet kalitesini en üst noktada tutmayı kendisine vizyon edinmiştir.

Kurumsal
Ürün Kalitemize Güveniyoruz
Hızlı Teslimat
Teknik Destek

Vizyonumuz

Müşterilerimizin üretim süreçlerini ürün yelpazesini yenilikçi ürünlerle genişleterek geliştirmeyi hedefleyen, pazarda lider tedarikçi olmak.

Misyonumuz

Kaliteli ürün çeşidini; müşteri memnuniyetini ön planda tutarak, rekabetçi fiyat ve iyi hizmet ile müşterilerine sunmak.